Úvod

17. září 2011 v 11:14 | Eliška |  O mně
Zabývám se především Tarotem, což je prastarý karetní systém, pomocí kterého můžeme získat odpovědi na některé naše otázky, dokáže nám ukázat cestu, jak dál, ale dokáže nahlédnout i do našeho podvědomí, do naší minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Pomáhá řešit složité životní situace a rozkrývat věci, které třeba už dávno víme, jen jsme si je nedokázali nebo i nechtěli uvědomit. Je to ale jen ukazatel, nejde o žádné lajnování osudu. Ten máme zřejmě z části někde vepsaný, ale jen my jsme hráči, jen my sami ho můžeme ovlivnit.
Jestli máte pocit, že by vám karetní výklad mohl pomoci, jste možná na správné adrese. Výklady karet (nejen Tarotových) se zabývám skoro 8 let. Výklad se snažím vždy podat tak, abych nikomu neublížila a Vás na oplátku prosím, abyste se ptali pouze na dotazy, u který jste si jisti, že chcete znát odpověď ať už bude jakákoli.

Tarot ani dobrý kartář nevynáší ortely, nesoudí vás, je to pouze prostředník, který vám může naznačit, kudy dál. Pokud mi budete chtít o výklad napsat, můžete psát na můj mail etarot@centrum.cz, případně se přes mail můžeme domluvit na výkladu po ICQ, Skype a jestliže jste z Prahy, můžeme se dohodnout i na osobním setkání např. v kavárně, čajovně nebo kdekoli, kde se cítíte dobře. Zkrátka všechno je o domluvě.

Ráda vykládám s klasickým Rider-Waite Taroten, se Zlatým Tarotem a se Secesním Tarotem. Můžete se ptát na vztahy, peníze, rodinu, rozhodnutí, zkrátka na vše, co Vám dělá starosti... Do mailu posílejte max. na 1-2 dotazy a připojte mi prosím křestní jméno a datum vašeho narození, při výkladu na partnerství datum narození i jméno Vašeho partnera.

S přáním klidných, pohodových dnů
Eliška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama