close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Numerologie obecně

18. září 2011 v 11:50 | Eliška |  Numerologie
Čísla ovládají celý náš život. Je velice jednoduché vypočítat, které číslo nebo čísla představují právě Vás, a potom
nahlednout na předpověď s těmito čísly spojenou. Numerologie se dá zvládnout poměrně snadno, nevyžaduje velké znalosti ani přístroje a žádné speciální dovednosti.

Datum narození obsahuje informace o našem charakteru a životní cestě, kterou jsme si zvolili. Je to jako okno do nám neviditelného, ale přece reálného světa.

Numerologie je jedním z pomocníků, které jsme si přivedli na tento svět a je jen na každém z nás, zda této pomoci využije a zda otevře pro sebe i jiné dveře vedoucí k většímu porozumění a vědění.
Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel našeho data narození a tím také o výkladu našeho osudu.

Pythagoras určil každému číslu jeho kvalitu a zavedl systém, s nímž pracujeme ještě dnes. Toho umění bylo známo již v Babylóně, Egyptě, Indii a Číně. Numerologie nám dává možnost každému jednotlivému číslu našeho data narození dodat individuální hodnotu, vlastní emoční kvalitu a energii a to nám umožňuje ocenit a poznat naši nejvlastnější osobnost a odpovědět si na otázku "Kdo jsme?". Poskytuje nám informace o našich silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnou a využít. Také nás vede k tomu, abychom byli ke svým slabým stránkám tolerantnější, protože jsme je dostali právě s ohledem na svou životní pouť. Srovnání s čísly v datu narození jiných lidí nám pomůže nalézt to, co nás spojuje, i to, v čem jsme jiní.

Numerologie vám odpoví na otázku, kde a proč rozdíly mezi lidmi vůbec existují. Schopnosti nebo neschopnosti nevypovídají vůbec nic o dobrém nebo špatném charakteru člověka, ale pouze o tom, že každý přišel na svět s rozdílnými kvalitami.

Kdyby si rodiče častěji všímali data narození svých dětí, bylo by spíše možné odbourat předsudek, že děti musí být stejné jako rodiče. A také by pak bylo snad možné využít nadání a schopností, které děti skutečně mají k tomu, abychom jim pomohli nalézt maximálně možné rozumné řešení pro jejich životní cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WaterBender(ka) | 25. září 2011 v 21:11 | Reagovat

Ahoj! Máš zajímaví blog o magii :-) jestli se zajímáš aji o živly přírody,můžeš navštívit můj blog http://waterbender.blog.cz/ .A neber to jako spam,spíž jako pozvánku ;-)

2 Sinai | Web | 14. listopadu 2011 v 19:39 | Reagovat

Pevne dúfajme, že nie. Kto by bol taký blázon ako Hitler, a znova sa o to pokúsil? Myslím, že teraz by už nikto nemal šancu. Dúfajme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama