Myš

18. září 2011 v 11:17 | Eliška |  Čínská astrologie

krysa.png

ZÁKLADNÍ RYSY ČLOVĚKA NAROZENÉHO V ROCE MYŠI:
Silnou stránkou lidí narozených pod vlivem tohoto znamení je využívání vlastní přirozenosti a půvabu. Jejich úspěch je v improvizaci. Vždy by se měli snažit využít výhody prvního dojmu a získat, co se dá. Jakékoliv oddalování nebo další schůzky bývají většinou v jejich neprospěch. Základním charakteristickým rysem Myši je především velká zvídavost a zvědavost. Takový člověk je velmi neklidný a potřebuje být neustále v centru dění. Nemá smysl snažit se Myš držet doma. Jakékoliv omezení nebo zajetí nese velmi těžce. K tomu, aby byla spokojená, musí šmejdit, běhat, hledat a nacházet. Myši jsou lidé, kteří ze všech nejlépe snášejí stres, potřebují ho, ba dokonce si v něm libují.

Myš je nesmírně šťastná, když nalezne něco užitečného a nenechá si to vzít. O vše, čeho dosáhla, nalezla nebo získala, dokáže velice odvážně bojovat a dokáže být velice nebezpečná. V boji využívá své chytrosti, dokáže intrikovat a uchýlit se ke lsti. Protože jsou neustále v centru dění, mají hodně známých, ale velice málo přátel, na které se mohou splehnout. Za svůj nahromaděný majetek si kupují lásku a přátelství druhých.

Myš nikdy nežije v nedostatku, má úžasné organizační schopnosti a známosti. Úspěšná je v každém povolání, kde může uplatnit svou výřečnost a mazanost.
Slabinou Myši je touha po velké opravdové lásce. Je však velmi těžké si takového člověka získat, protože nejprve je třeba jej přesvědčit o tom, že mu nechcete sáhnout na jeho majetek. Myš dokáže materiálně zajistit svou rodinu. Myš dokáže být k tomu, koho má ráda, velice štědrá a mí sociální cítění. Myš je činorodá do pozdního věku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama